Szombathelyi Neumann János Általános Iskola

Könyvtári éjszaka 2016

Kedves Szülők!

Az Iskolai Könyvtárak Nemzetközi Hónapja alkalmából újra megrendezzük a könyvtári éjszakát iskolánkban, 2016. október 21-én, 17 órától 21 óráig.
Tervezett programok: meseolvasás, diafilmnézés, könyvjelző készítés, játékos feladatok, társasjáték, filmek a könyvtárról és a könyvekről, humor a könyvtárban – könyvtár a humorban.
Szeretettel várjuk az egész családot egy kellemes estére a Neumann Iskola Könyvtárába!
A Könyvtárostanárok Egyesülete felhívására indult a „30 tanítási nap – 30 kép” című kampány, amelynek célja az iskolai könyvtár bemutatása. A képeket megtalálják a facebook-on (Szombathelyi Neumann János Általános Iskola Könyvtára) és az instagramon (neumann.konyvtar vagy #neumannsuli). Az Egyesület keresi a legnépszerűbb fotókat is, kérjük, jelezzék egy kattintással, ha megnyerték a tetszésüket a fényképek!