Szombathelyi Neumann János Általános Iskola

Veres Judit

 

veres.jpg

„Minden gyermek mögött, aki hisz magában, áll valaki, aki először hitt benne.” – Matthew L. Jacobson

Kedves Szülők és Gyerekek!

Veres Juditnak hívnak és 1999-ben végeztem tanítóként magyar műveltségi területen. Bár a gyermekeim már nagyok, de annak idején nemcsak pedagógusként, hanem szülőként is megtapasztaltam és átéltem azt az izgalmas utazást, amit az iskolakezdés jelent. 

Ahhoz, hogy a legzökkenőmentesebb legyen gyermekük számára az óvodából az iskolába vezető út és ott a helytállásuk, elengedhetetlen a kölcsönös bizalom, az együttműködés a gyermek-szülő-pedagógus között. Nagyon fontos számomra, hogy minden kisgyermek szeressen iskolába járni, hiszen ha a gyermek szívesen jön reggelente, ott a tanulással sem lesz gond. Igyekszem játékosan, élménydúsan, változatos módszerekkel, sok mozgással segíteni a tanulási folyamatot. Célom, hogy egy szeretetteljes, nyugodt légkörben mindenki a képességeinek megfelelően fejlődhessen, és iskolánk biztonságot nyújtó közegében válhasson kreatív, önálló egyéniséggé. Hiszek a dicséret és a pozitív megerősítés erejében, ami minden kisgyermeknek motivációt és szárnyakat ad. Olyan osztályközösség kialakítására törekszem, amelynek tagjai tisztelik, segítik és elfogadják egymást. Szeretettel várom a leendő elsősöket!