Bőczén Csaba Megyei Informatikai Emlékverseny

A Szombathelyi Neumann János Általános Iskola a 2022/23-es tanévben; iskolánk volt igazgatójának, Bőczén Csabának emlékére; új névvel és új köntösben hirdeti meg informatika versenyét. A versenyre 7. és 8. osztályos diákok jelentkezését várjuk.

Az 1-3. helyezettek értékes jutalomban részesülnek.

A verseny témája: Retro info (a számítástechnika története, legfontosabb szereplői)

A verseny egy számítógépes teszt kitöltéséből és egy gyakorlati feladatból áll.

• Az elméleti teszten, amelyet egy online felületen töltenek ki, a diákok a számítástechnika történetével kapcsolatos ismereteikről adhatnak számot.
  • A gyakorlati feladat egy prezentáció készítése a megadott források felhasználásával Neumann János életéről PowerPoint 2016 program segítségével.

Nevezési határidő: 2023. január 23.

A verseny időpontja: 2023. február 6. 1400; gyülekező: 1345

A verseny helyszíne: Szombathelyi Neumann János Általános Iskola

Nevezési díj: 1 000 Ft/Fő

A nevezéseket iskolánk címére vagy e-mailben kell eljuttatni:

(A borítékra vagy a tárgyhoz kérjük ráírni: Bőczén Csaba emlékverseny)

Postai cím:

9700, Szombathely

Losonc u. 1

A nevezési díjat kérjük Neumannos Tanulókért Alapítvány számlaszámra utalják át:

10404742-49515654-54531016

Megjegyzésbe kérjük a következőt írják be:

• Informatika verseny
  • Iskola neve
  • Tanuló neve/Tanulók nevei

Szombathely, 2023. január 13.

Iszak Martin

szervező informatika tanár