Iskolanyitogató 2019

Nagycsoportos ovisokat és a szüleiket láttuk vendégül az iskolánkban szombaton délelőtt. A kellemes őszi időben a gyerekek 3 helyszínen játszhattak a tanító nénikkel.

A csodakertben Márti nénivel egy játékos gyümölcsszüreten vettek részt, de megkeresték a sünike barátait is a kertben.

A Dóra néni a bütyköldében találós kérdésekkel, sünis mondókákkal várta a vidám csapatot, majd őszi levelekkel díszítették a tüskéshátú állatot.

A harmadik helyszínen Csilla nénivel angol nyelven számlálgattak, s ismerkedtek a gyümölcsök neveivel, színeivel, sőt memóriajátékot is játszottak.

A délelőtt hamar véget ért, de minden ovis boldogan fedezhette fel az iskolai játszóterünket is, s búcsúzol az őszi gyümölcskóstolásnak is nagyon örültek.