Szombathelyi Neumann János Általános Iskola

Megzenésített versek, dalok- napközis program

Megzenésített versek, dalok- napközis program

Április 5-én került megrendezésre a Megzenésített versek, dalok- közös napközis programunk. Idén egy időben, négy helyszínen irodalmi előadást hallgathattak meg felsős évfolyamok Doma Bence meghívott vendégünk által, hangszerekkel megzenésített versek, dalok keretében Bán Gabriella tanító, Tolnai Bianka és Péntek Réka 6.a, Deutsch Lilla 7.a, Taba Dorka 4.a, Agg Márton 4.b osztályos tanulók elbűvölték alsós évfolyamainkat. Elsajátított tudásukról az alsós évfolyamok kvíz kitöltésen, puzzle kirakón, vers párosítón, zene felismerésen adhattak számot forgószínpad szerűen. Megszerzett pontjaikat általuk készített menetlevelekben gyűjtötték, s nap végén 1-2. valamint 3-4. évfolyamokon a győztes csoportok ajándékban részesültek.
Gratulálunk 1.b osztályunknak az 1-2. évfolyam, valamint 3.c osztályunknak a 3-4. évfolyam győztes tanulóinknak, kik legeredményesebben szerepeltek sokakat megmozgató programunkon.