Megzenésített versek, dalok-napközis program

2022.04.08-án a hangosbemondón keresztül versek, regények zenéi szólaltak meg, melyeket mű szerzőijének és címének felírásával kellett mind a 13 csoportnak megfejteni.

Tanulók József Attila portréjának puzzle-ét A/4-es lapra kirakás után ragasztották fel s az 1-2. osztályosok József Attila: Altató, 3-4. osztályosok József Attila: Mama, valamint a felsős 2 csoport József Attila: Születésnapomra versét illusztrálták.

Érdemes volt jól fülelni a felcsendülő zenei részletekre és hibátlan megoldásokat adni, kreatív illusztrációt készíteni, mert a feladatlapon legtöbb pontot teljesítő csoport, illetve legszebb rajzot készítők oklevélben és apró meglepetésben részesültek.
13 csoport közül 6-an hibátlan zenei megfejtéseket adtak le, s szebbnél szebb illusztrációk készültek, melyek a fszt-i napközis falra kerültek ki.

Megzenésített versek, dalok-napközi program 2022

Díjátadóra 2022.04.12-én került sor, nyertes csoportok 2-2 képviselője oklevelet s apró ajándékokat vehetett át.

Megzenésített versek, dalok legeredményesebb csoport díjában részesült:

1.csoport/1.a
5.csoport/2.b
8.csoport/3.b
9.csoport/4.a
10.csoport/4.b
Megzenésített versek, dalok legeredményesebb és legszebb illusztrációt készítő csoport díjában részesült:
4.csoport/2.a
Termekből kiszűrődő, dúdolgatásból, énekhangokból ítélve mindenki jól érezte magát.