Tervezett programjaink leendő elsőseinknek és szüleiknek

Kedves Gyerekek! Tisztelt Szülők!

A 2022/2023-as tanévre is várjuk leendő első osztályosainkat közös programjainkra, melyeken bemutatjuk iskolánkat. A jelen járványhelyzet nehézségei miatt a következő időszakban virtuálisan tudunk találkozni. Tervezett programjaink:

1. NYITNIKÉK - virtuális iskolabemutatásra hívjuk a gyerekeket és szüleiket. Időpontja: 2022. január 20. csütörtök 17 óra
  2. Nyílt tanítási órákon való részvétel lehetősége a leendő elsőosztályt kezdő pedagógus kollégáinknál. időpontja: 2022. március 9. szerda 17 óra

A programokon való részvétel regisztrációhoz kötött. A programok előtt egy órával regisztrációs meghívót küldünk minden előre regisztrált címre.
Regisztráció a Neumann János Általános Iskola Leendő Első osztályosok Szüleinek (google.com) Reméljük, láthatjuk egymást a következő programokon, és találkozunk 2022 szeptemberében.

Üdvözlettel: Dr. Kiss-Geosits Beatrix intézményvezető