„Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola” cím ünnepélyes átadója

„Ismeretek az életnek”

A pályázat célja

A Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola megtisztelő címmel az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) azon iskolák fiatal fogyasztókért tett intézkedéseit, hozzáállását kívánja értékelni, amellyel az iskolák a tanulóik között a fenntartható tudatos fogyasztói szemlélet általánossá válásához, a fogyasztóbarát vállalkozói szemlélet terjesztéséhez és a fiatal fogyasztók gyakorlatban használható ismereteinek a bővítéséhez járulnak hozzá.

Iskolánk pályázata sikeres volt, és elnyertük e megtisztelő címet. Mivel decemberben a járvány miatt nem kerülhetett sor Budapesten az ünnepélyes díjátadóra, március 10-én iskolánkban ünnepeltük meg a cím elnyerését. Az ünnepélyen megtisztelt bennünket Dosztánné dr. Császár Eszter, a Vas Megyei Kormányhivatal Fogyasztóvédelmi Osztályának osztályvezetője, aki átadta az elismerést iskolánknak.

Az ünnepség színvonalát emelte iskolánk kórusának produkciója, valamint a negyedikes tanulók által előadott színdarab.

„Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola” cím ünnepélyes átadója