🗣 IDEGEN NYELVEK HETE

Két év kihagyás után idén újra fókuszba kerülhettek az iskolánkban tanult idegen nyelvek. Diákjaink olasz 🇮🇹, német 🇩🇪 és angol 🇬🇧 nyelven készítettek tavaszváró projekteket. Az elkészült munkákból kiállítást rendeztünk. A színes művek előtt meg-megállva, mindenki hangolódhat a közelgő húsvét ünnepére🐰🐣🎀, kedvét lelheti a tarka virágokban🌷🌼🌺, valamint idegennyelv tudását is bővítheti.
💻 Angol nyelvet tanuló 5. és 6. évfolyamos tanulóink játékos fejtörőn vehettek részt az informatika teremben. Az angol szavakat rejtő képfeladványok nagyon népszerűek voltak, hiszen több, mint 70 diákunk mérette meg magát.💻
👨‍🏫 7.a osztályunkhoz Dennis Lobo vendégtanár érkezett, aki érdekes témákat boncolgatott a tagozatos gyerekekkel.👨‍🏫
🌳Az osztályt 3 fő képviselte a Váci iskola angol nyelvű ÖKO versenyén.🌳
📝 Vállalkozó kedvű nyolcadikosaink pedig a középfokú angol nyelvvizsga megírásával zárták a hetet. 📝 Reméljük, hogy hamarosan sikerükről is beszámolhatunk.

IDEGEN NYELVEK HETE 2022.04