Napközis „KI MIT TUD?” 2020

Ki Mit Tud 2020

2020. január 24-én került megrendezésre iskolánkban a napközis „KI MIT TUD?”. Idén is 5 kategóriában: vers, mese, tánc, ének és egyéb kategóriában, sok lelkes és tehetséges jelentkező közül, az osztály Ki mit tud?-ok lebonyolítása után 26 műsorszámot láthattunk. Örömünkre szolgált, hogy visszatérő fellépők mellett a legkisebbek az elsősök is vállalkoztak ezen megmérettetésre a 4 fős zsűri előtt, kinek igen nehéz dolga volt a pontozásnál. Valóban szívmelengető érzés volt látni ezeket a változatos, színvonalas produkciókat. A tehetség minden fellépő tanulónkban ott van, ”fényév távolságra” repítettetek minket, s a záró műsorszámból idézve” Nekem itt van dolgom, nekem itt vannak álmaim” igen ezt most, mindannyitok bebizonyította! Gratulálunk mindenkinek, eredményhirdetés január 31-én péntek délután 15.20 órakor lesz a tornateremben.


Nyomtatás   E-mail