Ki mit tud? 2021

Ki mit tud?- napközis rendezvényünk idén először osztály szinten zajlottak le 59 napközis tanuló 37 műsorszámával. A csoportok legjobbjai az-az összesen 12 produkció felvétele január 22-én a tükrös teremben minden járványügyi intézkedés betartásával történt meg, melyet tanulóink és szüleik is egyaránt visszanézhetnek, ezáltal a napközis Ki mit tud?- gálája nézőivé is válhatnak. Minden fellépő emléklapban, apró meglepetésben és csoportnevelői dicséretben részesült. Egy műsorszámból idézve: "ez jó, jó, jó, jó, de jó nekem", és valóban minden tehetséges tanulónk számára egy remek jó péntek délutánt szereztek fellépőink maguknak és egymásnak is egyaránt. Bravó-bravó ügyesek voltatok, gratulálunk!

Nyomtatás   E-mail