Dolgozóink

Dolgozó neve Tanított tantárgy, munkakör E mail
Andrásiné Vági Erzsébet Magyar nyelv és irodalom Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Napközi 9. cs.
Napközi 8.csoport
Természettudomány-és gyakorlat
Csárdiné Potyi Barbara Hivatalsegéd
Napközi 10. cs.
Donáczi Lajos Józsefné Hivatalsegéd
Tömegsport
Dr.Szendéné Czömpöly Dóra Osztályfőnök 2.c Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Német szakkör
Farkasné Horváth Zsanett Hivatalsegéd
Magyar szakkör
Napközi 2.cs.
Angol
 Napközi 10. cs.
Gulyásné Németh Eszter Intézményvezető-helyettes Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Alsós munkaközösség vezető
Matematika felvételi előkészítő
Matematika szakkör
Matematika+
Hertelendyné Varró Ágnes ( óraadó ) Napközi 9. cs. Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Napközi 5. cs.
Tehetséggondozó - és innovációs munkaközösség - vezető
 Környezetismeret
 Természettudományos szakkör
Informatika +
Informatika szakkör
Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek
Osztályfőnöki és hátrányt kezelő munkaközösség - vezető
Földrajz
Természettudomyányi gyakorlatok
Angol
Rovarász szakkör
DÖK segítő pedagógus
Napközi 2.cs.

Lohonyai Lászlóné                   ( óraadó )

Énekkar
Magyar felvételi előkészítő
Hon- és népismeret
Digitális kultúra
Informatika szakkör
Történelem szakkör
Napközi 12.cs
Németh Balázs Zoltán Karbantartó
Németh Ferenc Karbantartó
Németh Zoltánné Hivatalsegéd
Napközi 12. cs.
Pernyészné Róka Zsuzsanna Osztályfőnök 4.c Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Környezetismeret
Reál munkaközösség - vezető
Pályaválasztási felelős
Biológia-egészségtan
Természettudomány
Poós Zsanett Személyi ügyekért felelős iskolatitkár  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Napközi 1. cs.
Német nyelv
BTMN fejlesztés
Schmidt Hajnalka Intézményvezető - helyettes Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Humán munkaközösség - vezető
Digitális kultúra
Informatika+
Napközi 7.cs.
Szibler Krisztiánné Szabadidős - és napközis munkaközösség -vezető Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Napközi 6. cs.
Szigligeti Ottó Karbantartó
Német nyelv
Német szakkör
Olasz szakkör
Napközi 3. csoport
Kémia
Természettudományi gyakorlat
Napközi 13. cs.
Vighné Kereszturi Nikolett ( óraadó ) Napközi 12.cs. Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Vörös Krisztina Hivatalsegéd