„Mondd, szereted az állatokat?” - 2019

„Mondd, szereted az állatokat?” 2019

Városi környezetismereti verseny 3. és 4. osztályosok részére

11. alkalommal került megrendezésre 3. és 4. osztályosok számára, a "Mondd, szereted az állatokat?" komplex városi környezetismereti verseny az állatok napja alkalmából. A versenyen 6 iskola csapata vett részt. Matematikai feladat, szólások-közmondások, rejtvény, szövegértés, TOTO és egyéb érdekes feladat várta a csapatokat. A verseny végén uzsonnára invitáltuk a résztvevő csapatokat.

A verseny egyéni és csapatverseny is volt. Egyéniben az első négy helyezettet jutalmaztuk (oklevéllel, könyvvel), minden csapat érmet kapott (az első kettő aranyat, kettő ezüstöt, kettő csapat pedig bronzot). A verseny megrendezésével célunk volt, hogy elfogadtassuk, megszerettessük és megismertessük a gyerekekkel az állatokat, melyek a természet, így mindennapi életünk része.

A verseny eredménye:

Egyéni eredmények
1. helyezés Orbán Zsombor (Neumann)
2. helyezés Rechetár Áhim (Reményik)
3. helyezés Kecskeméti Lora Lívia (Reményik)
4. helyezés Molnár Zoltán (Reguly)

Csapat eredmények
Aranyminősítés: Reményik (2. hely) és Neumann csapata (1. hely)
Ezüstminősítés: Reguly (3. hely) és Brenner csapata (4. hely)
Bronzminősítés: Bercsényi (5. hely) és Váci csapata ( 6. hely)


Nyomtatás