Szombathelyi Neumann János Általános Iskola

Papírgyűjtés

Papírgyűjtés  2021

Iskolánkban az idén a papírgyűjtést nagy sikerrel nov.02-05-ig szerveztük meg, osztályok közötti versennyel. Örömmel láttuk és fogadtuk, tanulóink valamint szüleik által gyűjtött papírokat - melyet ezúton is szeretnénk megköszönni, hogy iskolánkért ismételten a járványügyi helyzet mellett is, mekkora összefogás tudott létre jönni.  

A kitűzött tanulónként legalább 5 kg papír leadását jócskán túlszárnyaltuk, a 4 nap közel 7600 kg hulladék gyűjt össze. Minden tanítványunknak, szüleiknek, akik hozzájárultak ezen szép eredményhez,  ismételten köszönjük! Segítő munkájuk elismeréseként köszönet illeti továbbá iskolánk karbantartóit és a 6.c osztály tanulóit.  

Osztályok közti verseny eredménye:   

  • I.         helyezett: 2.a osztály     1080,8 kg 
  • II.        helyezett: 2.b osztály     677 kg 
  • III.       helyezett: 1.b osztály     592,5 kg 
  • III.       helyezett: 5.a osztály     592,5 kg       Különdíjban részesülő osztályok: 
  • 5.b osztály                       586 kg 
  • 4.b osztály                       558 kg 
  • 7.a osztály                       552 kg 

Gratulálunk az összefogáshoz, és a teljesítményhez! Tettünk környezetünkért, támogattuk iskolánkat! 

A papírgyűjtés eredményhirdetésére és a jutalmak kiosztására 2021.11.12-én került sor, fáradságos munkáért az egész osztály számára kiállított boldogság bonokat vehettek át tanulóink, melyeket osztályfőnökükkel közösen válthatnak be.  

Köszönjük Mindenkinek a segítségét, és a munkáját!