Szombathelyi Neumann János Általános Iskola

Megyei Atlétika Diàkolimpia Ügyessègi Csapat Bajnoksàg

1. helyezett fiú magasugró csapat:
Hosszu András, Kneisz Dániel, Novák Dàniel, Szalóki-Varsányi Bendegúz, Vizvári Csongor
147.5 cm -es átlaggal.

1.helyezett fiú távolugró csapat: Hosszu Andràs, Kneisz Dániel, Nèmeth Flóriàn, Bèry Bàlint, Szalóki-Varsányi Bendegúz 487cm-es átlaggal

1. helyezett fiú súlylökő csapat: Hegedüs Milán,Patthy Domonkos, Novàk Dàniel, Szalóki-Varsányi Bendegúz

1.helyezett lány tàvolugró csapat:
Szabó Csenge, Szabó Fanni, Bordohányi Dorina, Molnàr Lucia, Donàczi Alexandra

1.helyezett làny magasugró csapat: Molnàr Diàna, Szabó Fanni, Berkecz Noèmi, Kiss Anna,Szabó Csenge 125cm-es àtlaggal.

2.helyezett làny súlylökő csapat: Farkas Boglàrka, Szabó Csenge, Donàczi Alexandra, Szabó Fanni, Bordohànyi Dorina

2.hely 10x 200m síkfutás: Szalóki-Varsányi Bendegúz, Nèmeth Flóriàn, Bèry Bàlint, Hosszu Andràs, Bíró Ákos, Molnár Lucia, Kálmàn Kata, Berkecz Noèmi, Szabó Fanni, Bordohànyi Dorina

Herman Ottó Természetismereti Verseny – országos döntőre jutottak

Mihók Boglárka 3.b és Orbán Zsombor 4.c osztályos tanuló a Herman Ottó Természetismereti Verseny országos döntőjébe jutott. A versenyt a járványveszély miatt május hónap helyett, szeptember 20-án rendezik meg Budapesten.

Gratulálunk és jó felkészülést kívánunk!

Megyei Zrínyi Matematika Verseny 2020

Március 6-án került sor a Megyei Zrínyi Matematika Verseny ünnepélyes díjkiosztójára, ahol évfolyamonként a legjobb 15 diákot jutalmazzák. Iskolánkból hét diák kapott meghívást e rangos eseményre, amin nagyon szép eredmények születtek.
Donyec Márk 3.b 4. helyezés
Rajczi Sára 5.a 11. helyezés
Szokol Csillavér 6.a 4. helyezés
Varga Máté 6.a 6. helyezés
Szekér Gergely 7.a 5.helyezés
Szakály Barnabás 7.a 6. helyezés
A 7. osztályosok csapata (Smidéliusz Anna, Szekér Gergely, Szakály Barnabás 7.a) 2.helyezett lett.
Szívből gratulálunk!

Bolyai Úszó Kupa 2019

Bolyai Úszókupa 2019Iskolánk alsó tagozatos tanulói sikeresen szerepeltek a Bolyai Úszó Kupán.

1.évfolyam:
Molnár Máté hátúszás: 3. helyezés , gyorsúszás: 2. helyezés
Lajkó Lili hátúszás 5. helyezés, gyorsúszás 3. helyezés
Doma Dóra hátúszás 2. helyezés

2.évfolyam:
Tatai Barbara hátúszás: 4. helyezés, gyorsúszás 3. helyezés
Váltó lány csapatunk: Tatai Barbara, Auksz Orsolya, Stefán Zsófia és Doma Dóra 2. helyezést érték el.

3. évfolyam:
Bolla Máté 1.helyezés, mellúszás
2.helyezés, gyorsúszás
Baranyai Csaba 1. helyezés, hátúszás 2. helyezés,mellúszás
3. osztályos fiú váltó 3. helyezés: Bolla Máté Baranyai Csaba, Tatai Botond Molnár Marcell

4.osztály
Samu Adél 1. helyezés, mellúszás 2. helyezés,gyorsúszás
Molnár-Végh Bálint 1. helyezés, mellúszás, 2. helyezés, gyorsúszás

Gratulálunk nekik a szép eredményekhez!

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Iskolánk 7.a osztályos tanulói (Káldy Fruzsina, Smidéliusz Anna, Szakály Barnabás, Szekér Gergely) Vas és Zala megyei társaikkal együtt vettek részt az anyanyelvi csapatversenyen. A szombathelyi általános iskolák közül a Bolyai iskola mellett ők kaptak meghívást a zalaegerszegi díjkiosztó ünnepségre.
Harmadik helyezésükhöz szívből gratulálunk!

Zrínyi - H-Multimédia verseny

Zrínyi Informatika verseny

Iskolánk tanulói a megyei informatika versenyen a 3. helyezést (csapat) érték el. Számot adtak elméleti tudásukról, majd egy word feladatot reprodukáltak.

A csapat tagjai:
Sipőcz Gergő
Rácsik Bálint
6.a

Felkészítő tanár: Sipőczné Lőrincz Aletta
Gratulálunk nekik!