
Véget ért a tanév, elkezdődött a várva várt vakáció! Kívánunk minden diákunknak élményekben gazdag, vidám és pihentető nyári szünetet, sok nevetéssel, kalanddal és feltöltődéssel. Találkozzunk kipihenten, új élményekkel gazdagodva szeptemberben! ![]()
- NYÁRI ÜGYELET -
Iskolánkban a következő napokon tartunk ügyeletet 9-13 óráig:
Július 8.
Július 22.
Augusztus 5.
Augusztus 19.